İbrahim EKŞİ İdealist Şirketler Grubu Onursal Başkan | iştirakler

Hektaş Şirketler Grubu 

HAYALLERİNİZİ İNŞA EDİYORUZ

1960 Yılında Rize’nin İkizdere ilçesi’nde Dünya’ya gelen İbrahim Ekşi, okul ve iş hayatını birlikte yürüttü.1958 yılında babası Hakkı Ekşi tarafından kurulan inşaat firmasının her kademesinde çalışarak şirketin büyümesinde önemli bir görev almış ve 1984 yılında babası ve kardeşleriyle birlikte aile şirketi olan Hektaş  Anonim şirketini kurdular. Bu tarihten itibaren Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı olan İbrahim Ekşi 1999 yılında firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi.Daha sonrasında HEKTAŞ ŞİRKETLER GRUBU faaliyet alanlarını genişleterek başta inşaat ve gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermek,İnsanların yaşayacağı toplu konutlar, okuyacakları okullar-üniversiteler, çalışacakları iş merkezleri, sağlık bulacakları hastaneler-sağlık ocakları, yarışacakları spor kompleksleri, sevdiklerine ulaşabilecekleri demiryolları- karayolları-limanlar- hava meydanları- otogar ve nefes alacakları parklar-bahçeler yapmak amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne kadar birçok projeye imza atmış olan şirketimiz hedeflerinde sınır tanımamaktadır. Şirketimiz dünyaca geçerli kalite standartlarına sahip olmakla birlikte, gerçek anlamda uygulayarak yapmış olduğu bütün işlerde kaliteyi ortaya koymuştur. Şirketimiz, İstanbul'da ideal olan her şeyi içinde barındıran, 330 dönümlük alanda 650 apart daire ve 250 villa inşaatını içeren "İdealist Kent"i hayata geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu projemiz 2007 yılında Türkiye’de “Yılın Konut Projesi” seçildi.

 

 

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. 28.11.2007 tarihinde, ülkemize faydalı, prestijli gayrimenkul projelerini en iyi şekilde gerçekleştirmek, kurucularının gayrimenkul sektöründeki bilgi ve tecrübe birikimleriyle gerek müşterilerinin, gerekse yatırımcılarının güven ve memnuniyetini sağlamak hedefleriyle hayata geçti.

Sermaye Piyasası Kurumu Mevzuatı ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği (Seri VI, No: 11)'ne göre kurulan İdealist Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., değişen ve gelişen gayrimenkul sektöründe öncü şirketler arasında yer alma amacındadır. Bu düşünceyle inşaat, pazarlama, finansman ve hukuk faaliyetlerini kurumsal bir yapıda profesyonelce yürüterek, her projesinde kalite standartlarını bir basamak daha yükseltecek, likit ve kârlı portföyler oluşturacaktır.

 

İdealist Şirketler Grubu

2004  yılında kendi başina hektaş şirketler grubundan ayrı iş hayatına  başlayan kamu ve özel sektörde inşaat taahhüt işleri yapan evlatlarımla idealist şirketler grubunu 2020 yılında kurduk.bünyesinde ülkemizin önde gelen fırmaların oldugu, çeşitli faaliyet alanlarında ülke ekonomisine katkıda bulundugu, öncelikle inşaat gayrimenkul alanı olmak üzere   bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde ülke ekonomısıne  katkı sağlıyacak projelere  devam etmektedir.

 


Twitter
Facebook
Ziyaretçi Sayısı
Aktif Ziyaretci 2
Dun Ziyaret Eden(Tekil) 59
Bugun Ziyaret Eden(Tekil) 15
Toplam Ziyaretci 102220
IP 35.175.212.130